NET HOLDİNG A.Ş.


Şirket, gayrimenkul geliştirme stratejisi kapsamında, Net Holding ve iştiraklerinde mevcut olan gayrimenkul portföyleri ile ilgili olarak ilgili bölgeye ve ekonomik dinamiklere en uygun projenin seçimi, proje seçimi sonrası projeyi gerçekleştirecek en uygun yerli ve/veya yabancı inşaat firmasının tespiti ve projenin söz konusu firmaya ön ödeme ve brüt satıştan hasılat paylaşımı mantığı uygulanmasına karar verilmiştir.

Net Holding gayrimenkul portföyünün ağırlığı Türkiye, K.K.T.C. ve Karadağ genelinden olmak üzere özel noktalardan seçilmiş, stratejik, benzersiz ve gelişime açık bölgelerden oluşmaktadır.

Net Holding gayrimenkul portföyü işyeri, ofis, AVM, rezidans, villa, toplu konut sitesi, otel ve tatil köyü tesisleri yapımına uygun konumdadır.

K.K.T.C

Girne - K.K.T.C.’de projelendirmesi tamamlanan ve inşaatına başlanan projelerimizin Merit markası altında pazarlanması planlamaktadır.

Merit Trio Towers

Merit Prestige Residence & Offices

Merit Royal Konakları

Merit Park Town

KARADAĞ

Budva – Karadağ’da inşaatı devam eden ve 2022’de tamamlanması planlanan Merit Starlit Hotel, Casino & Residences projemizde daire satışları devam etmektedir.

Merit Starlit